Neden Alaçatı İmren.

Mutlu, huzurlu, profesyonel ve aile sıcaklığının olduğu bir çalışma ortamı Alaçatı İmren Markası çatısı altında.

1941'DEN YARINLARA...

Alaçatı'nın Ruhu, Geleneği, Huzuru

İmren Alaçatı Tatlıcısı olarak 1941’den bu yana tatlı ve helva sektöründe hizmet verirken, otel olarak İmren Han Otel ve Konakları isminde otelimizi de 2011 yılında hizmete açtık. Misafirlerimiz bilirler ki İmren Alaçatı Tatlıcısı çatısı altında pastane, kafe, unlu mamuller ve otel hizmeti verirken güler yüzümüzden, samimiyetimizden ve misafirlerimizzin bize duyduğu güvenden kesinlikle ödün vermeyen politikamızla misafir odaklı anlayışa önem vermekteyiz.

Çalışanlarımız

Düşünceli, nazik ve samimiyiz. Misafirlerimizin neyi, ne zaman, hangi şekilde isteyebileceğini tüm detaylarıyla düşünür ve uygularız.

Coşkulu, Pozitifiz

Ne şekilde olursa olsun bizimle yolu kesişen herkes kültürümüze olan bağımıza ve yaşamdan aldığımız hazza ortak olur. Yetenekli, kendinden emin ve yeniliklere her zaman açığız.

Misafirperveriz

Daima uyumu yakalamaz için düşünen ve sosyal yaşamı yönlendiren tarafız. Bilgilendirici, büyüleyici ve farklıyız.

Özgünüz

Alaçatı’dan ve Alaçatılılığımızdan ödün vermeden tüm bu özelliklerimiz misafirlerimize emsalsiz bir tatil ve tatlar yaşatmamıza yardımcı olur ve İmren Alaçatı Tatlıcısı markasını gururla temsil ederiz.

İnsan Kaynakları Politikamız

İnsan Kaynakları politikamız; Alaçatı Tatlıcısı İmren kültürü ile temsil edecek ve geliştirecek yetenekleri bünyemize katmak, onlara sunduğumuz mesleki ve kişisel gelişim imkânları ile sağladıkları katma değeri arttırmak, kurumumuzda kalıcılıkları sağlamaktır.
Bunu elde etmek için yüksek potansiyelli çalışanlarımızın kariyer gelişimine odaklanırken, değişen ve gelişen iş yaşamına uyum gösterebilmek amacıyla yeni nesil yönetici adaylarını da kurum bünyesine kazandırmaktayız.

Staj Başvuruları

Stajyer kadrolarımızın açılması için belirli dönemler bulunmamakta, ihtiyaca göre her zaman stajyer alımı yapılmaktadır. Daha çok turizm, işletme, ekonomi, halkla ilişkiler, aşçılık, pastacılık, mutfak okuyan öğrenciler tercih edilmektedir.

İş Başvuruları

Alaçatı Tatlıcısı İmren Ltd Şti’nin Otel, Pastane, Kafe ve Mutfak bölümlerinde (resepsiyonist,gece görevlisi,servis,aşçı,pastacı,barista,kat hizmetleri)açık pozisyonlara başvuru sadece aşağıdaki linkten kabul edilmektedir:

* Sizinle Daha Kolay İletişim Kurabilmemiz İçin Lütden Adınızı, Soy Adınızı ve Telefon Numaranızı Girmeyi Unutmayın - Zorunlu Alan

İLETİŞİM

Alaçatı mah. Kemalpaşa cad. no:65 Çeşme / İZMİR

Tel : +90 232 716 8356
Fax : +90 232 716 8001

E-Mail: info@imrenalacati.com
www.imrenalacati.com

TOP